Mindez az alábbi felületek fejlesztésével valósult meg:
Az ECSET (Elektronikus Cserkész Tagnyilvántartó Rendszer) alapvetően a Magyar Cserkészszövetség tagnyilvántartó rendszereként üzemelt (13000 tag, 220 csapat). 2020-ban lehetővé vált a KáMCSSZ, SZMCS, RMCSSZ, VMCSSZ, és a két horvátországi magyar cserkészcsapat számára a rendszer használata. Ez további 116 csapatot és csaknem 4000 cserkészt jelent.
A forrásteremtés részeként hoztunk létre egy Adományportált, ahol korszerű, felhasználóbarát módon lehet kisebb projekteket, nemes ügyeket támogatni. A lehetőség magánszemélyek és vállalkozások számára is nyitott, legyen szó akár rendszeres vagy egyszeri támogatásról.
Trianon 100. évfordulója alkalmából elindult a „T100” elnevezésű komplex, szakmai-módszertani fejlesztés. Ennek célja, hogy olyan módszertani anyagokat biztosítson és a honlapon elérhetővé tegyen a határon innen és túl élő fiatalok számára, amelyek történeti szempontból hitelesek, emlékezetpolitikai szempontból fontosak, ugyanakkor a célcsoport számára közérthető, különböző korosztályokhoz igazított eszközökkel szolgálja a száz évvel ezelőtti események közösségi feldolgozását. A program főbb alkotóelemei a túracélpontok gyűjteménye és az őrsi gyűlések és tábortüzek módszertani leírása. Kísérő elemként elkészült egy igényesen kivitelezett, egyedi grafikájú térkép, amelyen a Kárpát-medence összes magyar cserkészcsapata szerepel.
A Tanulj otthon! oldalon több online kurzust hoztunk létre a projekt fő témáihoz kapcsolódva: Online kommunikáció civil szervezeteknek, Civil pénzügyi tanácsadás és a Jogszerű civil működés a gyakorlatban képzés is. Ezek hasznosságára a 2020-as világjárvány miatt kialakult helyzet világított rá.